Įmonė „Ryterna”, veiklą pradėjusi 1993 metais, šiandien gerai žinoma kaip kokybiškų garažo ir pramoninių vartų,  lauko durų gamintoja tiek Lietuvoje, tiek Europoje. Įmonės produkcija ypač vertinama Vokietijoje, Italijoje, Skandinavijoje, Didžiojoje Britanijoje ir kt. šalyse.

Sukaupta didelė patirtis, „know-how“, galimybė gaminti individualius dizainus ir lanksčiai reaguoti į kliento poreikius, užtikrina platų klientų ratą ir nestandartinių sprendimų įgyvendinimą tiek individualiuose projektuose, tiek pramonėje.

„Ryterna” įmonės:

RYTERNA
Ryterna Group Ofisas
Ryterna transportas
Ryterna Vilnius
Ryterna Kaunas
Ryterna Klaipėda
Ryterna Italija
Ryterna Vokietija
Ryterna gamyba

ES projektas

UAB „Ryterna group” pradėjo įgyvendinti projektą Nr.04.2.1.-LVPA-K-836-03-0002 „Saulės elektrinės įrengimas UAB „Ryterna group“ pagal 2014–2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 4 prioriteto „Energijos efektyvumo ir atsinaujinančių išteklių energijos gamybos ir naudojimo skatinimas“ įgyvendinimo priemonę „Atsinaujinantys energijos ištekliai pramonei LT+“.

Kauno laisvojoje ekonominėje zonoje įsikūrusi garažų vartų ir pramoninių vartų gamybos įmonė UAB “Ryterna group” yra viena didžiausių šios produkcijos gamintojų ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse. Pagrindinė gamybos procesuose naudojama energijos rūšis yra elektros energija. Įvertinant įmonėje atlikto energijos, energijos išteklių ir vandens sunaudojimo audito rekomendacijas, numatoma diegti 450 kW galios saulės fotovoltinę elektrinę. Saulės elektrinė bus montuojama ant įmonei nuosavybės teise priklausančių gamybinių pastatų stogų, esančių adresu: Ryternos g. 2 ir Industrijos g. 5, Biruliškių km., Kauno raj.

Projekto finansavimui iš Europos regioninės plėtros fondo skirta finansavimo suma sudaro 222.000 Eur. Įgyvendinus projektą, bus sumažinti įmonės energetiniai kaštai, efektyviau naudojama energija, didės įmonės konkurencingumas, tuo pačiu bus prisidedama prie klimato kaitos mažinimo.