Pakeliami segmentiniai vartai yra vieni populiariausių garažo vartų rinkoje.  Jie puikiai suderina puikų dizainą, ilgaamžiškumą ir yra ekonomiškas pasirinkimas. Puikią garso ir šilumos izoliaciją garantuoja 40 mm storio daugiasluoksnės PU plokštės.

Nėra apribojimų pločiui

RYTERNA garažo vartai gaminami pagal individualius užsakymus, taip sukuriant klientui neribotas galimybes rinktis pageidaujamą dizainą ir matmenis.

Patikimos ir ilgaamžės medžiagos

RYTERNA garažo vartai gaminami tik iš patikimų medžiagų, todėl yra kokybiški ir ilgaamžiai.

Patikimos ir ilgaamžės medžiagos.

RYTERNA pasirinkimas – gaminti tvirtus garažo vartus naudojant atitinkamas medžiagas, suteikiančias mūsų gaminiams ilgaamžiškumo.

Unikalus dizainas

Platus nerūdijančio plieno aplikacijų pasirinkimas atitiks dižiausius dizaino reikalavimus. Nerūdijančio plieno langeliai suteiks vartams šiuolaikišką išvaizdą.

Alumax ir Okoume

Garažo vartų segmentus dengiant 2.5 mm storio aliuminio lakštais, sudaroma galimybė puošti vartus įvairiausiais ornamentais ir dažyti bet kuria RAL paletės spalva, įskaitant ir „metallic” atspalviais. Įleidžiami ornamentai garažo vartus pavers tikru meno kūriniu. Ypatingai atspari aplinkos poveikiui Okume mediena naudojama laivų statyboje. Okume plokštėje galime frezuoti skiringus motyvus, tekstūras ir ornamentus.

Alumax ir Okume.

Garažo vartų segmentus dengiant 2.5mm storio aliuminio lakštai sukuriama galimybė puošti vartus įvairiausiais ornamentais ir dažyti bet kuria RAL paletės spalva, įskaitant metallic atspalvius. Įleidžiami ornamentai garažo vartus pavers tikru meno kūriniu. Ypatingai atspari aplinkos poveikiui Okume mediena naudojama laivų statyboje. Okume plokštėje galime frezuoti skiringus motyvus, tekstūras ir ornamentus.

Suderintas dizainas

RYTERNA gali pagaminti vienodo dizaino, puikiai tarpusavyje suderintas lauko duris ir garažo vartus.

Aliuminio rėmas

Aliuminio rėmas garažo vartams, tai – paprastas ir greitas montavimas, ilgaamžiškumas ir šiuolaikiška išvaizda.

Aliuminio rėmas.

Aliuminio rėmas garažo vartams – paprastas ir greitas montavimas, ilgaamžiškumas ir moderni išvaizda.

Patogumui – praėjimo durys vartuose

Praėjimo durys vartuose yra idealus pasirinkimas, jei garažas nuolat naudojamas kartu ir kaip įėjimas. Galimas kairės arba dešinės pusės varstymas, žemas slenkstis, o praėjimo plotis gali būti net iki 1.2 m.

Patogumui – praėjimo durys vartuose.

Praėjimo durys vartuose idealus pasirinkimas, jei garažas naudojamas pamėgiams ar kitai veiklai. Kairės arba dešinės pusės varstymas, praėjimo plotis iki 1.2m ir žemo slenksčio galimybė gali paversti garažą patogia darbui vieta.

Vaizdas iš vidaus

R40 modelio vartai su tempiamomis spyruoklėmis yra puikus pasirinkimas tiek naujiems, tiek renovuojamiems garažams. TL modelio vartai sukurti ir išbandydi sudėtingiausiomis pramoninio naudojimo sąlygomis.

Vaizdas iš vidaus.

R40 modelio vartai su tempiamomis spyruoklėmis puikus pasirinkimas tiek naujiems tiek renovuojamiems garažams. TL modelio vartai sukurti ir išbandydi sudėtingiausiomis pramoninio naudojimo sąlygomis.

Pritaikyti bėgiai

Saugios ir tvirtos kreipiančiųjų sistemos pritaikomos individualiai pagal  garažo specifiką, taip pat jos pritaikytos šlaitiniam pakilimui. Kreipiančiosios standartiškai yra cinkuotos, tačiau  gali būti dažomos milteliniu būdu bet kuria spalva.

Pritaikyti bėgiai.

Saugios ir tvirtos kreipiančiųjų sistemos pritaikomos individualiai pagal  garažo specifiką, netgi pritaikytos šlaitiniam pakilimui. Kreipiančiosios standartiškai cinkuotos, tačiau milteliniu būdu gali būti dažomos bet kuria spalva.

Naudojimo komfortas

RYTERNA garažo vartai sukurti patogiai naudotis tiek juos atidarant rankiniu būdu, tiek automatika. Jie lengvai suderinami su daugumos žymiausių gamintojų automatika, užtikrinant patogų, efektyvų ir saugų naudojimą.

Naudojimo komfortas.

RYTERNA garažo vartai sukurti patogiai naudotis tiek juos darinėjant rankomis, tiek automatika. Jie lengvai suderinami su daugumos žymiausių gamintojų automatika, užtikrinant patogų, efektyvų ir saugų naudojimą.

Langai kaip dizaino elementas

Dvigubo akrilo langai gali būti skaidrūs, matiniai, padengti “šerkšnu” arba tonuoti. Panoraminių segmentų rėmas gali būti dažomas bet kuria RAL paletės spalva arba dengtas auksinio ąžuolo imitacija.

https://ryterna.lt/garazo-vartai/pakeliami-garazo-vartai/

Ø nuo 155 mm iki 315mm

Ø nuo 155 x 155 mm iki 315 x 315 mm

Ø nuo 155 x 155 mm iki 315 x 315 mm

Ø  805 x 155 mm

Ø 488 x 322 mm

Ø 488 x 322 mm

Ø 488 x 322 mm

Ø 488 x 322 mm

Perforuotas

Skaidrus

„Šerkšnas”

Matinis

Tonuotas

Lygus (Slick)

Medžio (Woodgrain)

Tinkas (Stucco)

Pasirinkimų gausa

Daugiau nei 100 vartų segmentų dizaino, paviršių ir spalvų pasirinkimas.

garazo-vartu-segmentas-flush-ryterna

Be juostų (Flush/Flush Slick)

garazo-vartu-segmentas-toprib-ryterna

Viršutinė juosta (Toprib)

Vidurio juosta (Midrib)

Siaura juosta (Rib)

Makrojuosta (Macrorib)

Mikrojuosta (Microrib)

Filingas (Cassette)

Vinčesteris

Šviesus ąžuolas

Auksinis ąžuolas

Senas ąžuolas

garazo-vartu-segmentas-dark-oak-ryterna

Tamsus ąžuolas

garazo-vartu-segmentas-mahogany-ryterna

Raudonmedis

Domina pakeliami garažo vartai? Susisiekite ir mes Jums pagelbėsime išsirinkti tinkamiausius Jūsų namui vartus.