Segmentiniai pramoniniai panoraminiai vartai (FV) standartiškai gaminami su dvigubo akrilo langu. Aliuminio profiliai gali būti dažomi bet kuria spalva, įskaitant metalic atspalvį. Papildomai galite pasirinkti nesibraižantį, tonuotą, matinį, polikarbonato ar grūdintą stiklą. Standartiškai apatinis FV vartų segmentas – daugiasluoksnis. Papildomai ir jį galima užsakyti panoraminį.

Segmentinių pramoninių panoraminių vartų dizainas

FV termo skaidrus

Tonuotas

Polikarbonatas

Matinis

Šerkšnas

Skaidrus

Panoraminiai Termo vartai

Segmentiniai panoraminiai pramoniniai termo vartai (TLP-FV Termo) gaminami iki 7 metrų pločio ir 6 metrų aukščio, su dvigubu arba dvigubu nesibraižančio akrilo langu. Aliuminio profiliai su termo stabdžiu pastebimai sumažina šilomos nuostolius panoraminiuose vartuose. Dėl maksimalių matmenų vartams su grūdintu stiklu – klauskite gamintojo.

Papildomai pasirenkami tonuoti langai leidžia pasiekti dar geresnius šiluminius parametrus.

Šoninės ir praėjimo durys

Praėjimo durys gali būti gaminamos iš panoraminių segmentų, taip pat iš jų kombinacijų. Šoninės durys gaminamos atitinkančios vartų segmentus, taip pat ir panoraminius.

Pramoninių vartų pakėlėjai

RYTERNA pramoninių vartai suprojektuoti taip, kad galėtų būti pakeliami tiek rankomis, tiek automatiniu pakėlėju. Jie lengvai suderinami su daugumos žymiausių gamintojų automatika, užtikrinant patogų, efektyvų ir saugų naudojimą.