Vartų prekyba visoje Lietuvoje

Garažo vartai Jonavoje

Garažo vartų gamyba tai ilgas procesas kurio metu reikalingas išskirtinis kruopštumas ir dėmesys. Jau 27 – erius metus dirbanti įmonė „Ryterna” siekia, kad garažo vartai būtų ne tik saugūs, ilgaamžiški ir funkcionalūs, bet taip pat pasižymėtu puikiu estetiniu vaizdu. Ilgametė patirtis, naujų technologijų ir tendencijų sekimas būtent ir padaro šios įmonės produkcija išskirtine ir vertinama visame pasaulyje. Ryterna siūlo pakeliamus, nustumiamus ir atveriamus vartus. Kiekvienas tipas turi savų privalumų, taigi, pravartu juos apžvelgti ir padėti jums išsirinkti tinkamiausius.

Pakeliami garažo vartai

Pakeliamų garažo vartų tipas yra vienas dažniausių ir populiariausių pasirinkimų. Jų privalumas – puikus kainos ir kokybės santykis, ekonomiškumas ir puiki išvaizda. Taip pat 40mm PU putplasčio plokštės pasirūpina garso ir šilumos izoliacija. Visi Ryternos gaminami vartų tipai turi pasirinkimo gausą, tad tikrai turite iš ko rinktis – daugiau nei 100 vartų segmentų, paviršių ir spalvų. Kiekvieni vartai visada yra gaminami tik pagal individualų užsakymą, tad galite susikurti norimus ir autentiškus vartus visiškai pagal savo poreikius ir norus. „Ryterna” naudoja tik ypatingai tvirtas ir ilgaamžiškas medžiagas, kurios yra atsparios didžiajai daliai aplinkos veiksnių ir dirgiklių. Gera kaina, kokybė ir madingas dizainas – yra būtent tai kas patraukia daugelio dėmesį.

Nustumiami garažo vartai

Į šoną nustumiami garažo vartai buvo kiek pamiršti, tačiau šių dienų technologijos juos prikėlė ir jie dabar išgyvena pakilimo ir populiarumo laikotarpį. Nustumiami vartai taip pat (kaip ir kiti vartų tipai) yra gaminami iš ilgaamžišku medžiagų, o ir naudotis šio tipo vartais yra labai paprasta ir patogu. Taip pat įsigiję vartus turėsite pasirinkimą į kurią pusę šie vartai atsivers. Tai puikus sprendimas netradicinės architektūros pastatams, kadangi juo galima optimizuoti prie netradiciškai išsidėstančių sienų. „Ryterna” gali pasiūlyti tiek automatizuotus, tiek rankiniu būdu atveriamus vartus – kiekvienam klientui visada skiriamas dėmesys ir siekiama padėti išsirinkti geriausią variantą.

Atveriami garažo vartai

Atveriami vartai išsiskiria savo universalumu. Jie puikiai tinka ne tik garažui, bet ir palapoms kur vyksta darbas arba sandeliavimas. Jie taip pat išsiskiria ypatingai tvirtais lankstais rirstabilia stakta. Fasadinės lauko durys gali atrodyti lygiai taip kaip ir vartai. Suderinti dizainai gali suteikti jūsų namui vientisumo. Kadangi kiekvieni vartai gaminami pagal individualius užsakymus taip pat galite rinktis ir įvairius dizaino elementus – langelius su nerudijančio plieno rėmais ir aplikacijas. Taip pat visada atsižvelgiama į matmenis. „Ryterna” visada siekia aukščiausios kokybės.

Garažo vartų pasirinkimas