Vartų prekyba visoje Lietuvoje

Garažo vartai Jurbarke

Garažo vartų gamyba tai procesas kurio metu reikalingas atidumas ir kruopštumas. Įmonė „Ryterna” naujausių technologijų dėka sieka, kad garažo vartai būtų ne tik saugūs, ilgaamžiški ir funkcionalūs, bet taip pat pasižymėtu dizainu. Daugiametė patirtis, technologijų ir tendencijų sekimas būtent ir padaro šios įmonės produkcija aukštos kokybės ir vertinama ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. Ryterna siūlo įvairius pakeliamus, nustumiamus ir atveriamus vartus. Kiekvienas tipas yra savitas, taigi, pravartu apžvelgti kiekviena.

Pakeliami garažo vartai

Pakeliamų garažo vartų tipas yra vienas dažniausių mūsų klientų pasirinkimų. Jų privalumas – puikus kainos ir kokybės santykis – būtent ši kombinacija patraukia daugelio akį. 40mm PU putplasčio plokštės pasirūpina puikia garso ir šilumos izoliacija. Visi Ryternos gaminami vartų tipai turi pasirinkimo gausą, tad tikrai turite iš ko rinktis – didelis vartų segmentų, paviršių ir spalvų pasirinkimas. Kiekvieni vartai visada yra gaminami pagal jūsų individualų užsakymą, tad galite susikurti norimus vartus visiškai pagal savo poreikius ir norus. „Ryterna” naudoja tik tvirtas ir laiko patikrintas medžiagas, kurios yra atsparios didžiajai daliai aplinkos veiksnių ir dirgiklių. Gera kaina ir naujausios mados tendencijos – „Ryterna” tai pažada.

Nustumiami garažo vartai

Nustumiami garažo vartai buvo gerokai pamiršti, tačiau šių dienų technologijos juos prikėlė antram gyvenimui ir jie dabar išgyvena populiarumo laikotarpį. Nustumiami vartai taip pat (kaip ir kiti vartų tipai) yra gaminami iš ilgaamžiškų, laiko patvirtintų medžiagų, o ir naudotis šio tipo vartais yra labai nesunku ir patogu. Taip pat įsigiję vartus turėsite pasirinkimą – į kurią pusę šie vartai atsivers. Tai puikus sprendimas netradicinės ir unikalios architektūros pastatams, kadangi juos galima pritaikyti prie netradiciškai suprojektuotų sienų. „Ryterna” gali pasiūlyti tiek automatizuotus, tiek rankiniu būdu atveriamus vartus – kiekvienam klientui visada skiriamas išskirtinis dėmesys ir siekiama padėti išsirinkti geriausią ir optimaliausią variantą.

Atveriami garažo vartai

Atveriami vartai išsiskiria savo universalumu ir paprastumu. Jie puikiai tinka patalpoms kur vyksta darbas ar sandėliavimas, prie viso šito jie taip pat puikiai tinka ir garažui. Jie išsiskiria ypatingai tvirtais lankstais ir stablia stakta. Fasadinės lauko durys gali būti lygiai tokio pat dizaino kaip kaip ir vartai. Suderinti dizainai gali suteikti jūsų namui stilingą įvaizdį ir taip pat vientisumą. Kadangi vartai gaminami pagal individualius jūsų užsakymus – galite rinktis ir įvairius dizaino elementus – langelius su nerudijančio plieno rėmais arba pritaikyti savo sugalvotas aplikacijas. Taip pat visada atsižvelgiama į matmenis. „Ryterna” visada siekia aukščiausios kokybės ir jums padėti.

Garažo vartų pasirinkimas