Vartų prekyba visoje Lietuvoje

Garažo vartai Kaune

Renkantis garažo vartus reikėtų nepamiršti, kad tai yra vienas svarbiausių namų akcentų. Garažo vartai ne tik daro įtaka bendram namo vaizdui bei suteikia jam išskirtinumo. “Ryterna’ tikslas – ne tik pasiūlyti gražius vartus, bet taip pat einant koja kojon su naujausiomis dizaino ir technologijų tendencijomis, duoti jums galimybę susikurti savo svajonių vartus užtikrinant kokybę ir funkcionalumą. Įmonė “Ryterna” jau daugiau nei 27 – erius metus veikianti įmonė, per ilgus metus metus sukaupusi didelį žinių bagažą bei patirtį siūlo jums produkcija kuri vertinama ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje

Pakeliami garažo vartai

Vieni dažniausiai pasirenkamų vartų tipų yra – pakeliami garažo vartai. Jie dažniausiai pasirenkami dėl puikios kainos ir kokybės santykio, dizainų gausos ir ekonomiškumo. Garantuojamas šilumos nepralaidumas ir puiki garso izoliacija kuria užtikrina daugiasluoksnės PU plokštės. Taip pat verta paminėti, kad galite rinktis segmentų dizainus, paviršius ir spalvas. Kadangi kiekvieni vartai yra gaminami pagal individualų jūsų užsakymą – kūrybinė laisvė jūsų rankose. „Ryterna” visada naudoja tik tvirtas ir ilgaamžiškas medžiagos kurios yra atsparios daugumai aplinkos veiksnių. Dėl savo universalumo ir paprastumo šie vartai susilaukia išskirtinai daug susidomėjimo.

Nustumiami garažo vartai

Nustumiami garažo vartai kurį laiką nebuvo dažnas pasirinkimas, tačiau dabar šis vartų tipas vėl labai gretai populiarėja. Į šoną nustumiami vartai idealiai gali būti pritaikyti netradicinės architektūros pastatams kurie turi nestandartiškai išdėstytas sienas. Taip pat turite laisvę pasirinkti į kurią pusę vartai bus nustumiami. Vartai puikiai suderinami su automatika. „Ryterna“ visada renkasi tvirtas ir ilgaamžiškas medžiagas ir kiekvienam klientui stengiasi rasti idealiai tinkančius sprendimus.

Atveriami garažo vartai

Atveriami vartai pasižymi išskirtiniu paprastumu ir universalumu, juos puikiai galima pritaikyti tiek automobilio garažui, tiek patalpomis skirtomis darbui ar sandėliavimui. Vartai būna komplektuojami su apsauginiais kaiščiais staktoje ir gali būti užsakomos su 3-jų taškų spyna. Tvirti lankstai ir stabili stakta tai tik dar keli papildomi privalumai. Vartai gali būti įvairių išmatavimų, taip pat pritaikyti pagal jūsų norimą dizainą. „Ryterna“ visada padės užtikrinti geriausią rezultatą ir surasti jums tinkamiausią sprendimą.

Garažo vartų pasirinkimas