Vartų prekyba visoje Lietuvoje

Garažo vartai Panevėžyje

Garažo vartai yra ypatingai svarbus jūsų namų akcentas, būtent todėl renkantis garažo vartus reikėtų išlikti labai dėmėsingiems. Įmonė “Ryterna” siekia, kad garažo vartai būtų funkcionalūs. saugūs ir stilingi, būtent todėl įmonė niekada nesustoja gilinti žinių, ieškoti naujovių ir juda kartu su naujausiomis dizaino bei technologijų tendencijomis. “Ryterna” jau daugiau nei 27 –erius metus veikianti įmonė  prekiaujanti garažo ir pramoniniais vartais. Per tą laiką sukaupusi didelį žinių bagažą bei patirties. Įmonės produkcija vertinama ne tik Lietuvoje, bet taip pat ir visame pasaulyje.

Pakeliami garažo vartai

Pakeliami segmentiniai vartai yra vienas iš dažniausių pasirinkimų. Jie išsiskiria puikia kaina, dizainų, ilgaamžiškumu ir ekonomiškumu. Puiku šilumos nepralaidumą ir garso izoliaciją užtikrina daugiasluoksnės PU plokštės. Įstiklintų panoraminių segmentų rėmas gali būti anoduotas arba padengtas UV atsparia auksinio ąžuolo rašto PVC danga.  Šio tipo vartai išsiskiria pasirinkimo gausa – daugiau nei 100 vartų segmentų dizaino, paviršių ir spalvų pasirinkimo. Kiekvieni vartai yra gaminami pagal individualu užsakymą tad galite išreikšti savo kūrybą bei idėjas ant garažo vartų pagal savo poreikius. „Ryterna“ garažo vartų gamybai yra naudojamos ypatingai tvirtos ir ilgaamžiškos medžiagos, kurios yra atsparios daugeliui aplinkos veiksnių. Dėl puikios kainos ir kokybės santykio šie vartai susilaukia daugiausiai susidomėjimo.

Pakeliami garažo vartai Panevėžys
Pakeliami garažo vartai Panevėžyje
Nustumiami garažo vartai Panevėžyje

Nustumiami garažo vartai

Šiandien naujos technologijos prikėlė šį anksčiau itin populiarų, tačiau pastaruoju metu šiek tiek primirštą vartų dizainą naujam gyvenimui. Į šoną nustumiami segmentiniai vartai puikus sprendimas greitam ir patogiam montavimui. Kaip ir visi „Ryternos“ vartai – taip pat ir nustumiamo tipo vartai gaminami iš itin patvarių ir ilgaamžiškų medžiagų. Nustumiami vartai taip pat išsiskiria savo prisitaikymu – jie turi įvairius atidarymo pasirinkimus bei gali prisitaikyti prie nestandartinių sienų ar architektūros. Kaip ir visi „Ryternos“ vartai, ne išimtis ir šie yra labai komfortiški ir praktiški, taip pat jie lengvai suderinami su daugumos žymiausių gamintojų automatika kuri užtikrina saugu ir efektyvų naudojimą.

Atveriami garažo vartai

Atveriami vartai yra vieni universaliausių vartų kuriuos gali pasiūlyti „Ryterna“. Jie yra labai paprasti, būtent todėl jie tam išskirtinai universalūs. Jie idealiai tinka tiek automobilio garažui, tiek patalpoms kuriose yra dirbama ar vyksta sandėliavimas. Suteikiame daug galimybių susikurti individualaus dizaino varstomus vartus. Segmentus galime išdėstyti horizontaliai, vertikliai ar “eglute”. Individualių formų langai nerūdijančio plieno rėmais ir daugiau nei 100 vartų segmentų modelių – puikus būdas išreikšti savo kūrybiškumą. Taip pat reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kad atveriami vartai pasižymi tvirtais lankstais bei stabiliai stakta. Taip pat jeigu norite užtikrinti įvairiapusę apsauga pagal poreikius galima komplektuoti vartus su apsauginiais kaiščiais staktoje ar 3-jų taškų spyna.

Garažo vartų pasirinkimas