Vartų prekyba visoje Lietuvoje

Garažo vartai Tauragėje

Garažo vartų gamyba susideda iš labai daug sudėtingų ir komplikuotų procesų, būtent todėl renkantis garažo vartus visada reikėtų skirti išskirtinį dėmesį. Įmonė „Ryterna” jau 27 – erius metus dirbanti įmonė kuri visada eina koja kojon su technologijomis ir dizaino tendencijomis, ilgametė patirtis ir tvirtos, ilgaamžiškos medžiagos užtikrins jūsų  išsirinktų vartų kokybę. „Ryterna” siūlo įvairių tipų vartus (nustumumiamus, atveriamus ir pakeliamus). Kiekvienas tipas išsiskiria savo privalumais, būtent todėl prieš perkant vertėtų apžvelgti kiekvieną.

Pakeliami garažo vartai

Pakeliami segmentiniai vartai yra vienas populiariausių mūsų klientų pasirinkimų. Jie puikiai suderina puikų dizainą, ekonomiškumą ir ilgaamžiškumą. Garso ir šilumos izoliaciją užtikrina 40 mm storio daugiasluoksnės PU plokštės. Verta paminėti, kad šis vartų tipas neturi jokių pločio apribojimų, taip pat klientas visada turi neribotas galimybes rinktis individualu dizainą, galima suderinti netgi lauko duris su vartais! „Ryterna” visada užtikrina tvirtas medžiagas naudojamas garažo vartų gamybai, būtent todėl įsigytas produktas tampa ilgaamžis.

Nustumiami garažo vartai

Nustumiami garažo vartai dar neseniai buvo retesnis pasirinkimas, tačiau šių dienų technologijos juos prikėlė. Populiarumo laikotarpį išgyvenantys nustumiami garažo vartai turi didelių privalumų kuriais išsiskiria iš kitų vartų tipų.  Išvaizda, estetika ir funkcionalumas – puiki kombinacija. Šio tipo vartai dažnai naudojami netradicinės architektūros pastatuose, kadangi vartus galima pritaikyti prie netradiciškai suprojektuotų sienų. Taip pat turite laisvę ir galimybę rinktis į kurią pusę vartai atsidarys. Galite rinktis automatizuotus arba ranka atveriamus vartus. Didelis dizainų pasirinkimas, estetika ir kokybė – padaro šį vartų tipą unikaliu.

Atveriami garažo vartai

Originali tvirta konstrukcija, lengva priežiūra ir paprastumas užtikrina ilgaamžiškumą. Atveriami vartai puikus sprendimas tiek tradiciniam garažui, tiek patalpoms kurios skirtos darbui ar sandeliavimui. Taip pat turite galimybę rinktis panoraminius segmentus, kurie netik įleidžia šviesos į garažą, bet ir suteikia vartams išskirtinę išvaizdą. Vartų rėmas gali būti dažomas, bet kokia spalva iš RAL paletės arba dengtas auksinio ąžuolo imitacija. Dvigubo akrilo langai (skaidrūs matiniai, padengti „šerkšnu”) taip pat gali praturtinti jūsų vartus. Paprastumas ir universalumas kurį turi šis vartų tipas, laimėjo daugelio klientų simpatijas.

Garažo vartų pasirinkimas