Vartų prekyba visoje Lietuvoje

Garažo vartai Utenoje

Garažo vartų gamyba susideda iš daugelio sudėtingų ir komplikuotų procesų, būtent todėl renkantis garažo vartus visada pravartu atkreipti dėmesį į gamintoją. Įmonė „Ryterna” per 27 – erius metus visada eina koja kojon su naujausiomis technologijomis ir dizaino tendencijomis, ilgametė patirtis ir ilgaamžiškos medžiagos užtikrins jūsų vartų kokybę. „Ryterna” siūlo įvairius nustumumiamus, atveriamus ir pakeliamus vartus. Kiekvienas tipas išsiskiria savo privalumais, būtent todėl vertėtų apžvelgti kiekvieną.

Pakeliami garažo vartai

Kiekvieniem vartam yra skiriamas išskirtinis dėmesys ir jie gaminami atsižvelgiant į jūsų norus, pagal individualu užsakymą. Pakeliami garažo vartai yra vienas populiariausių tipų kurį dažnai renkasi mūsų klientai. Jų privalumas yra ekonomiškumas, paprastumas ir taip pat puikus kainos ir kokybės santykis. Verta paminėti, kad „Ryterna” išsiskiria pasirinkimų gausa – didelis vartų segmentų, spalvų ir paviršių pasirinkimas! Taip pat galite vartus papuošti langeliais arba nerūdijančio plieno aplikacijomis. Svarbu ne tik grožis, bet ir kokybė todėl puikia garso ir šilumos izoliacija pasirūpins 40mm PU putplasčio plokštės. Vartams naudojamas tik laiko patikrintos ilgaamžiškos medžiagos, kurios yra atsparios daugeliui aplinkos veiksnių. Kokybė ir puiki kaina – puiki kombinacija!

Nustumiami garažo vartai

Nustumiami garažo vartai seniau buvo gan retesnis pasirinkimas, tačiau šių dienų technologijos juos prikėlė. Populiarumo laikotarpį išgyvenantys nustumiami garažo vartai turi didelių privalumų, o ir jų išvaizda, estetika ir funkcionalumas – puikūs. Dažnai šio tipo vartai naudojami netradicinės ir unikalios architektūros pastatuose, kadangi vartus puikiai galima pritaikyti prie nevienodų ar netradiciškai suprojektuotų sienų. Taip pat turite laisvę rinktis į kurią pusę vartai atsidarys ir ar jie bus automatizuoti ar atveriami ranka. Didelis dizainų pasirinkimas, estetika ir puiki kokybė – ko galima norėti daugiau?

Atveriami garažo vartai

Paprastumas ir universalumas – būtent šiomis savybėmis pasižymi atveriami garažo vartai. Jie puikiai tinka ne tik garažui, bet taip pat ir patalpoms kur vyksta sandėliavimas arba darbas. Tvirti lankstai ir stabili staktą užtikrina tvirtumą ir patikimumą. Galite rinktis ir daugelio dizainų, langelių su nerūdijančio plieno rėmais įvairovės. Net gi galite suderinti lauko duris su garažo vartais! Visada atsižvelgiame į individualius užsakymus, matmenis ir siekiame atrasti jums geriausiai tinkantį sprendimą.

Garažo vartų pasirinkimas