Vartų prekyba visoje Lietuvoje

Garažo vartai Vilniuje

Garažo vartai yra vienas svarbiausių jūsų namų akcentų, būtent todėl renkantis garažo vartus ypatingai dėmesį reikėtų atkreipti į jų savybes bei gamintoją. Įmonė „Ryterna“ siekia užtikrinti kokybę ir funkcionalumą, taip pat koja kojon eina su naujausiomis dizaino ir technologijų tendencijomis. „Ryterna“ jau daugiau nei 27-erius metus veikianti įmonė kuri specializuojasi garažo, pramoninių vartų bei lauko durų gamyba, per ilgus metus sukaupusi didelį žinių bagažą bei patirties „Ryterna“ jums siūlo produkciją kuri vertinama visame pasaulyje.

Pakeliami garažo vartai

Pakeliami segmentiniai vartai yra vieni populiariausių garažo vartų tipų rinkoje. Jie tampa dažniausiu klientų pasirinkimu, nes jie išsiskiria ekonomiškumu, ilgaamžiškumu ir gera išvaizda. Puikia garso ir šilumos izoliaciją garantuoja 40mm storio PU putplasčio plokštės. Šis vartų tipas taip pat išsiskiria pasirinkimų gausa – daugiau nei 100 vartų segmentų dizainų, paviršių ir spalvų pasirinkimo. Kadangi kiekvieni vartai yra gaminami pagal individualu užsakymą, galite susikurti norimus autentiškus vartus visiškai pagal savo norus. „Ryterna“ garažo vartų gamybai naudoja ypatingai tvirtas ir ilgaamžiškas medžiagas, kurios yra atsparios didžiajai daliai aplinkos veiksnių. Puikus kainos ir kokybės santykis ir išskirtinumas – būtent tai ir patraukia daugelio pirkėjų dėmesį.

Nustumiami garažo vartai

Sparčiai populiarėjantys nustumiami garažo vartai sulaukia vis daugiau dėmesio. Tokia pasirinkimo galimybė kurį laiką nebuvo dažna, tačiau dabar šis vartų tipas išgyvena pakilimo laikotarpį. Nustumiami vartai, kaip ir visi Ryternos produktai, yra gaminami iš itin patvarių ir ilgaamžiškų medžiagų, o naudotis šio tipo vartais yra labai paprasta ir patogu – klientai gali pasirinkti, į kurią pusę šie vartai bus nustumiami, taip pat vartai gali būti pritaikyti prie nestandartiškai išdėstytų sienų. Kiekvienas užsakymas yra individualus, tad galima atsižvelgti į kiekvieno kliento poreikius.

Atveriami garažo vartai

Atveriami vartai yra išskirtinai universalūs, jie puikiai gali būti pritaikomi tiek automobilio garažui, tiek patalpoms kur vyksta darbas ar sandėliavimas. Reikėtų taip pat nepamiršti, kad šis vartų tipas žavi paprastumu bei patogumu. Visada yra atsižvelgiama į matmenis ir individualius poreikius, taip pat ieškoma estetiškiausių bei geriausiai atrodančių sprendimų. Reikėtų atkreipti dėmesį ir į tai, kad atveriami vartai pasižymi išskirtinai tvirtais lankstais bei stabilia stakta. Individualių formų langai nerūdijančio plieno rėmais ir daugiau nei 100 vartų segmentų modelių – puikus būdas išreikšti savo kūrybiškumą, tad vartus galėsite susikurti pagal savo poreikius.„Ryterna“ visada stengiasi užtikrinti geriausią rezultatą.

Garažo vartų pasirinkimas